USD
6,3715
EURO
7,2532
ALTIN
245,0646

2 GÜNDE 2 KAVŞAKTA KAZA; 1 ÖLÜ 1 YARALI

Sabah saat 09:30 sularında Gazipaşa Kavşağı’nda meydana gelen trafik kazasında motosiklet sürücüsü Murat Okur hayatını kaybetti.   Nallıhan istikametine seyir halinde olan H.K yönetimindeki minibüsün, muhtemelen Kırbaşı yolu istikametinden anayola çıkan motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet ikiye bölünürken sürücüsü Murat Okur olay yerinde öldü.   Nallıhan nüfusuna kayıtlı olan Murat Okur’un bir inşaatta bekçi olarak […]

2 GÜNDE 2 KAVŞAKTA KAZA; 1 ÖLÜ 1 YARALI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Sabah saat 09:30 sularında Gazipaşa Kavşağı’nda meydana gelen trafik kazasında motosiklet sürücüsü Murat Okur hayatını kaybetti.

 

Nallıhan istikametine seyir halinde olan H.K yönetimindeki minibüsün, muhtemelen Kırbaşı yolu istikametinden anayola çıkan motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet ikiye bölünürken sürücüsü Murat Okur olay yerinde öldü.

 

Nallıhan nüfusuna kayıtlı olan Murat Okur’un bir inşaatta bekçi olarak çalıştığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

2 Gün Üstüste 2 Kavşakta Kaza Meydana Geldi

 

Dün Çarşı ışıklarda Gazi Gündüzalp Kavşağı’nda meydana gelen kazada yaya olarak karşıdan karşıya geçmekte olan bir bayana otomobil çarptı. Yaralanan yayaya sağlık ekiplerince olay yerinde ilk müdahalenin yaralı Beypazarı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM