ATABEY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU ÜCRETSİZ VE İNDİRİMLİ SEVİYE TESPİT SINAVI 30 TEMMUZ’DA

Kavram Beydil dershanesi 18 yılını tamamlamanın gururunu yaşıyor! Milli Eğitimden yeni sisteme uygun ruhsatlı Atabey Özel Öğretim Kursu olarak ismini güncellemiştir.

 

DERSLER 8 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR, 11.SINIFLAR İÇİN ÜCRETSİZ VE İNDİRİMLİ SEVİYE TESPİT SINAVI 30 TEMMUZ CUMARTESİ SAAT 11:00’ da

 

Geleceğinize yol çizerken deneyimi ve A kalite kadrosu ile kurumumuz sizin hizmetinizde! -YGS-LYS de büyük başarı -18 yıllık deneyim – Tecrübeli ve alanında uzman kadro – Disiplinli eğitim ve öğretim süreci -Zengin kaynak içeriği -Rehberlik ve ödev takip sistemi 9-10-11-12 ve mezun öğrenciler , hayallerinize ulaşmak için acele edin.

 

SİZLERİ BİR ÇAY İÇMEYE BEKLİYORUZ.

 

İRTİBAT TEL: 0505 251 38 42 –

                    0312  763 31 22

Hacıkara Mahallesi Cevat Köprücü Sokak Üçler Apartmanı No: 7

BEYPAZARI OHAL BÜROSU KURULDU

Beypazarı Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığının ilgili yazısı doğrultusunda Kaymakam Suat Seyitoğlu başkanlığında OHAL Bürosu kuruldu.

OHAL Bürosunun 24 saat esasına uygun çalışmaya başladığı belirtildi.

Kaymakam Suat Seyitoğlu başkanlığında, olağan hal bürosunun oluşturulduğu bildirildi.

Yapılan yazılı açıklamada, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel müdürlüğünün 21/07/2016 tarih ve 5211 sayılı yazısı, Ankara Valiliği Özel kalem müdürlüğünün 22/07/2016 tarih ve 372 saylı yazısı ve Ankara Valiliği Özel kalem müdürlüğünün 23/07/2016 tarih ve 376 saylı yazısı;

İçişleri Bakanlığının ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanunun 13. Maddesi ile Olağanüstü hal kurulu ve Bürolarının kuruluş ve Görevleri ile yükümlülüklerinin karşılığının tesbit ve ödenmesi hakkında yönetmeliğin 11. Maddesi hükümleri uyarınca, İlçede Kaymakam Suat Seyitoğlu, başkanlığında “OLAĞAN ÜSTÜ HAL BÜROSU” Kuruldu.

Kaymakamlık başkanlığında kurulan Olağan Hal üstü bürosunun 24 saat esasına uygun çalışmaya başladığı bildirildi.

TRAFİK KAZASI; 1 YARALI

Bugün saat 12:00 sularında meydana gelen trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı.

 

Milli Egemenlik Caddesi, Mezarlık önünde Ticaret Meslek Lisesi üst yoldaki kavşakta Hasan Açıkgöz’ün kullandığı plakasız motosikletle  06 BEY 45 plakalı Hidayet Şimşek yönetimindeki  otomobil çarpıştı. Meydana gelen kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Hasan Açıkgöz Beypazarı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

13659039_1022881851142563_6345641227455878365_n

ZAFER MAHALLESİN’DE HALKLA AÇIK HAVA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Zafer Mahallesi’nde Halkın Katılımıyla Açık Hava toplantısı Düzenlendi, Sorunlar Masaya Yatırıldı

 

Zafer mahallesi Çayırlıoğlu İlkokulu Bahçesinde düzenlenen toplantıda, Zafer Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinin sorunları dinlenerek çözüm aşamasında yapılması gerekenler tartışıldı.

 

Saat 20:30’da başlayan programa Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN, Beypazarı Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU, Belediye Sosyal İşler Müdürü İsmail KAYABAŞI, Zafer Mahallesi Muhtarı Onur KARACAOĞLU, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan ÖZKAN ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Ayrıca Beypazarı Belediye başkan yardımcıları, birim amirleri ve çevre mahalle muhtarlarından; Rüstempaşa Mahalle Muhtarı Mehmet GÖKÇANAK, Kurtuluş Mahalle Muhtarı Musa UYSAL, İstiklal Mahalle Muhtarı Ahmet ÜSTEK, Beytepe Mahalle Muhtarı Mustafa KOÇAK’da programa katılım sağladılar.

 

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda mahallenin başlıca sorunlarını vatandaşlar yetkililere bizzat iletti. Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN, şikayetleri ilk ağızdan dikkatle dinlerken ilgili birim müdürlerine not aldırarak gerekenin yapılacağını belirtti.

 

Başlıca şikayet konularının başında; harabe olan ahşap evlerin tehlike arz ettiği ve yıkılması gerektiği, kaldırımların bozukluğu, kuru otların temizliği, çöp bidonlarının yerlerinin sabitleştirilmesi, sokak aralarındaki park sorunları, dikilen ağaçların sulanmaması, ilaçlama konusu, su saatlerinin kontrollü okunması, Hıdırlık yolunun geçici olarak kumlanması gibi sorunlar öncelikli olarak ele alındı. Konu üzerinde vatandaşları dinleyen KAPLAN gerekenlerin ivedi bir şekilde yapılması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi ve takipçisi olacağını belirtti.

 

KAPLAN ; ”HAYATIMIN EN ZOR 2.5 YILINI YAŞADIM, VİCDANEN RAHATIM”

 

”Herkese elimizin erdiğince hizmet etmeye çalışıyoruz, şu an karşınızda abdestli bir şekilde duruyorum, hayatımın en zor 2.5 yılını yaşadım elhamdülillah eve gidip yastığa başımı koyduktan 5 dakika sonra uyuyorum, vicdanen rahatım. Asla şu partili bu partili diye kimseyi gözetimimiz olmadı. Bütün her şeyi en ciddiyetiyle ve en güzeliyle yapmaya çalışıyoruz. ” dedi.

 

Programın halkla birebir yapılması mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanırken diğer mahallelerde de yapılması sorunların yerinde görülüp diyalogla çözümlenmesi adına verimli olacağı gözlemlendi.

 

13615393_1015361338561281_1549977375094996055_n

13716046_1294002967294019_7550129395601808876_n

 

 

ZAFER MAHALLESİ MUHTARI ONUR KARACAOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

Zafer Mahallesi Muhtarı Onur Karacaoğlu Ramazan Bayramı Öncesi Yapılan Yardımlarda Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

 

Zafer Mahallesi Muhtarı Onur KARACAOĞLU Ramazan ayı içersinde mahallede bulunan ailelerle yakından ilgilenip gereken ilginin gösterildiğini belirterek ”Ramazan Bayramı öncesi de Zafer Mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunan başta Beypazarı Kaymakamı Suat SEYİTOĞLU, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer KAPLAN, Beypazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürü İsmail KAYABAŞI, Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet ÇALIŞKAN’a ilgi ve alakalarından dolayı mahalleli ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Diğer yandan yardımlarını esirgemeyen Beypazarı esnafının da gösterdiği alakadan dolayı mahalleli halkının memnun kaldığını belirterek ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

 

Çağlar Kundura  Ahmet ÇAĞLAR

 

Mevsim Kundura  Rıza ÇAĞLAR

 

Vizyon Moda  Ali UYSAL

 

Özgürce Mağazası  Özgür DAMAR

 

Yalçınkaya Konfeksiyon  Ali YALÇINKAYA

 

Yapılan yardımlarınızı Allah kabul etsin.

 

  Onur KARACAOĞLU

Zafer Mahallesi Muhtarı