BEYPAZARI TOTAL’DEN DEV İNDİRİM

Beypazarı Şehir Stadı karşısında yer alan Hüsmet Petrol Total Akaryakıt İstasyonu’nda akaryakıtta indirimli günler başladı.

Yenilenen yüzü ile hizmet vermeye devam eden Total Akaryakıt İstasyonu’nda her yıl belirli günlerde indirim yaptıklarını belirten yetkililer ‘Birkaç gün önce başlatmış olduğumuz indirim kampanyası kapsamında vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyoruz. Akaryakıtımızın kalitesine güveniyoruz, tüm hemşehrilerimizi kaliteli ucuz akaryakıt için istasyonumuza bekliyoruz.’ dediler.

Total Akaryakıt İstasyonunda

MOTORİN  : 4.27 TL

OTOGAZ : 2.69 TL

BENZİN  : 5.19 TL

EXELIUM : 4.69 TL

 

TOTAL AKARYAKIT İSTASYONU

Mehmet Turan

ADRES : Alparslan Türkeş Bulvarı Stadyum Karşısı

BASIN MENSUPLARINDAN KAYMAKAM EKİNCİ’YE HOŞ GELDİN ZİYARETİ

Beypazarı kaymakamlığına atanan  Kaymakam Kadir EKİNCİ’yi makamında ziyaret eden Beypazarı’nın yerel ve ulusal basın mensupları ve temsilcileri hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Beypazarı’nda görev yapmakta olan Beypazarı Gündem Haber Sitesi sahibi ve Basın Birliği Başkanı Mehmet AYIK, Beypazarı Sondakika haber sitesi sahibi Seyit ÇAKIR, Beypazarıhaberajansı sahibi ve Dogan haber ajans muhabiri Kemal ÇELEN, yerel haber muhabiri Özgür ARSLAN’dan  oluşan bir grup gazeteci Kaymakam Kadir EKİNCİ’ ye bir hoş geldiniz ziyaretinde bulundular.

 

Ziyaret esnasında konuşan Beypazarı’nda görev yapan gazeteciler Kaymakam Kadir EKİNCİ’ye yeni görev yerinde başarı dileğinde bulundular ve Beypazarı’nın ileri gitmesi bir eksikliğinin giderilmesi ile ilgili yapılacak olan her türlü çalışmasının yanında yer alacaklarını belirttiler.

 

İlçe Kaymakamı Kadir EKİNCİ’de Beypazarı’nda Ulusal gazeteler, Ajanslar ve yerel gazetelerin temsilcileri ile internet sitelerden oluşan güçlü bir basının olduğunu İlçenize hizmet için geldiğini basından da yapacağımız çalışmalara destek bekliyorum dedi ve yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Beypazarı Sondakika Haber yönetimi olarak Sayın Kaymakamımıza görevinde başarılar diliyoruz.

BEYPAZARINDA FETÖ OPERASYONLARI DALGA DALGA DEVAM EDİYOR

Beypazarı Jandarma ve emniyet ekiplerinin gerçekleştirdiği  Fettullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) operasyonu kapsamında Askerlik Şube Başkanı gözaltına alındı.

 

Beypazarı Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen H.Y’nin evinde yapılan aramada örgüte ait döküman çıktığı belirtildi. Şüpheli sağlık kontrolünün ardından gözaltına alınarak emniyete götürüldükten sonra adliyeye sevk edildi.

 

Operasyonlar kapsamında en son 1 Şubat’ta 6 kişi gözaltına alınmıştı. Daha önceden de Beypazarı İlçe Jandarma Komutanı ve Beypazarı’nda görev yapan birkaç Emniyet Müdürünün FETÖ operasyonlarında örgüt üyesi oldukları ortaya çıkmıştı.