Beypazarı Sondakika
» 
İSTANBUL JEWELRY SHOW EKİM 16 – 19 Ekim 2014
a aa
Tarih : 17 Eylül 2014 20:02
İSTANBUL JEWELRY SHOW EKİM 16 – 19 Ekim 2014
KUYUMCULUK SEKTÖRÜNÜN TÜRKİYE’ DEKİ BULUŞMA NOKTASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
İSTANBUL JEWELRY SHOW EKİM 16 – 19 Ekim 2014
reklam
reklam

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNÜN TÜRKİYE’ DEKİ BULUŞMA NOKTASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Kuyumculuk sektörünün Türkiye’de ki buluşma noktası olan “ISTANBUL JEWELRY SHOW” EKİM Fuarı, tüm ışıltısıyla sektörün lider markalarının ürün ve hizmetlerini sergilemek için hazırlanıyor.

UBM Rotaforte’nin organize ettiği dünyanın “ticari hacmi en yüksek” beş kuyumculuk fuarından biri olan “ISTANBUL JEWELRY SHOW” EKİM 16 – 19 Ekim 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) gerçekleştirilecek.

Kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu, Avrupa ve Orta Doğu’nun en önemli ticaret köprüsü olan “Istanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye açısından sektörün nabzını tutan ve birçok ülkenin gözde firmalarını bir araya getirecek Istanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı yerli ve yabancı sektör profesyonellerini 39’uncu kez İstanbul’da buluşturacak.

Mücevher Sektörü Zirveyi İstanbul’da Yaşıyor!

Yurt dışından önemli alıcıların geldiği fuarda,  sektörün temsilcileri yıla damgasını vuracak sürpriz modellerini gözler önüne serecek. Türkiye’nin yanı sıra, Hong Kong ve Tayland’dan ülke pavilyonları ile Hindistan, Çin, Lübnan,  Belçika, İtalya, BAE, Malezya, Meksika, Almanya, Yunanistan başta olmak üzere toplam 14’den fazla ülkeden yabancı firma göz kamaştıran ürünlerini sergileyecek. Meksika’nın bu yıl ilk kez katılımcı olarak fuarda yer alıyor olması dikkat çekici.

16-19 Ekim 2014 tarihleri arasında 4 gün boyunca yerli ve yabancı sektör profesyonellerini bir araya getirecek “Istanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı 3 salonda 30,000 m² alanda düzenlenecek.

Yalnızca sektör profesyonellerine açık!

Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan “İstanbul Jewelry Show” Ekim 2014 Fuarında altın takı, gümüş takı, pırlantalı takı, pırlanta, renkli taşlar, inci, altın montür, makine ve ekipman, saat, saat yazılım, vitrin dekorasyon, paketleme ve kutulama, led, kasa sektörünün önde gelen firmaları yer alacak.

İstanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği, Mücevher İhracatçıları Birliği, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve KOSGEB tarafından desteklenen ISTANBUL JEWELRY SHOW, Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) kalite onayı ve Kalite Yönetimi Sistemi ISO-9001 belgesine sahip.

Dünya’ nın Dört Bir Yanından Katılacak Firmalar Ürünleri ile Gözleri Kamaştıracak

Dünyanın her kıtasından ve Türkiye’nin dört bir yanından alım yapmaya ve tasarımlarını sergilemeye gelecek kuyumcuları ağırlayacak olan “ISTANBUL JEWELRY SHOW” Ekim Fuarına; Ekonomi bakanlığı tarafından; ABD, Almanya, Azerbaycan, BAE, Bahreyn, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Hindistan, İran,  Katar, Kazakistan, Litvanya, Lübnan, Polonya, Rusya, Singapur, Suudi Arabistan, Umman ve Ürdün’den Alım Heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

DİĞER EKONOMİ HABERLERİ

  • BEYPAZARI SİLAH AV MALZEMELERİ BAYİ YENİ ADRESİNDE AÇILDI

   BEYPAZARI SİLAH AV MALZEMELERİ BAYİ YE...

   Av malzemesi satan ve MKE Bayisi olan Beypazarı Silah Av Malzemeleri Bayii bugün milli Egemenlik Caddesindeki yeni yerinde açılışını yaptı.   Beypazarı'lı avcı ve atıcılara hizmet vermek için bugün...

  • BTO’DA GIDA ÇALIŞTAYI YAPILDI

   BTO’DA GIDA ÇALIŞTAYI YAPILDI

   Beypazarı Ticaret Odasında gerçekleşen toplantıya Beypazarı Kaymakamı Kadir EKİNCİ, Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Saadettin AYIK, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Yavuz EKİCİ, Kamu Kurum ve Kuruluşları,...

  • HAVUÇ SUYUNUN YAYGINLAŞMASI İÇİN BOSTANCILAR ODASI KOLLARI SIVADI

   HAVUÇ SUYUNUN YAYGINLAŞMASI İÇİN BOSTA...

   Dünya çapında en çok tüketilen ve sağlık için de pek çok konuda yararı olan sebzelerden biri havuçtur. Havuç, en büyük faydasını içeriğinde bol miktarda bulunan A vitamini karşılar. Düzenli olarak tüketilen...

  • DEMET AKALIN BEYPAZARI’NA MI GELİYOR

   DEMET AKALIN BEYPAZARI’NA MI GELİYOR

   Beypazarı’nda sağlıklı yaşam ve eğlence sektöründe ANAR SPA iddialı geliyor. Beypazarı’nın Termal Şehri Akropol Termal Megakent bünyesindeki havuzlar, spa, restoran ve cafelerin işletmesini 20 yılı aşkın bir...

  • ADULARYA İŞÇİLERİ TMSF VE ENERJİ BAKANLIĞINA DİLEKÇE GÖNDERDİ

   ADULARYA İŞÇİLERİ TMSF VE ENERJİ BAKAN...

   Adularya Maden işçileri haklarını aramaya devam ediyor. İşçiler bugün Beypazarı'nda dilekçe eylemi gerçekleştirdi.   Adularya madenciliğe ait kömür ocaklarında ve termik santralde çalışan işçiler 4...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

KÜLTÜR SANAT